ПРО НАС

Ми працюємо для Вас вже понад 15 років!

У 2021 році наша компанія відзначила своє 15-річчя.
За цей час ми пройшли великий шлях від невеликого виробництва пластикової вагонки до потужної прогресивної компанії з передовими технологіями виробництва та широкою мережею дилерів по всій Україні. Весь цей час ми працювали над поліпшенням якості продукції та пропонованим сервісом.

Виробництво та продаж

Виробництво та продаж стінових панелей, вагонки з ПВХ та комплектуючих – те, що ми робимо найкраще

Компанія «Суми Пластик» вітає Вас та запрошує у прекрасний світ сучасних та надійних оздоблювальних матеріалів з ПВХ.

Основний напрямок нашої роботи – це виробництво та продаж пластикових панелей, вагонки ПВХ та комплектуючих. Цей напрямок роботи обрано нами не випадково. Ми переконані, що полівінілхлорид (або ПВХ) – це чи не найкращий матеріал, що ідеально підходить для виготовлення оздоблювальних матеріалів для дому та офісу, оскільки він має унікальний спектр споживчих якостей, головні з яких це:

  • Висока стійкість до зовнішнього впливу. Оздоблювальні матеріали з ПВХ мають високу стійкість до різних видів зовнішніх впливів, таких як волога, перепади температур, вплив ультрафіолетових променів. До переваг ПВХ варто віднести і високу пожежну безпеку.
  • Екологічна безпека. При високій водонепроникності оздоблювальні матеріали з ПВХ здатні добре пропускати повітря та водяну пару, що запобігає таким небажаним явищам, як гниття стін та утворення грибка.
  • Висока звукоізоляція та здатність приховувати нерівності стін. Завдяки своїй формі та технічним характеристикам, ПВХ-матеріали здатні добре приховувати нерівності стін, що дозволяє значно заощадити на оздоблювальних роботах під час ремонту. Крім того, вони мають високу звукоізоляцію, що робить актуальним їх використання як в офісних, так і житлових приміщеннях.

Секрет успіху нашої компанії полягає в тому, що ми пропонуємо як якісні матеріали, а й унікальний комплекс сервісних послуг. Все це робить співпрацю з компанією «Суми Пластик» ефективною, економічно вигідною та довгостроковою.

Пластикова вагонка (вінілова вагонка) — це практичний та недорогий економічний оздоблювальний матеріал для офісів, магазинів та нежитлових приміщень будь-якого типу. Спосіб обробки стін і стель вагонкою поєднує декоративність, економічність і простоту монтажу.

Вагонка пластикова — дешевша альтернатива іншим оздоблювальним матеріалам, таким як кахель, мармур, камінь, цегла та дерево. А колірна палітра має безліч кольорів і відтінків, які Ви легко підберете за своїм смаком і можливостями!

Виготовляються панелі шляхом екструзії з твердого ПВХ (полівінілхлориду) з мінімальним включенням пом’якшувача, не містять кадмію і азбесту і мають безліч переваг.

Вагонка ПВХ надає приміщенням оригінальності та затишку. Для підтримки панелей у чистоті достатньо змити бруд та пил водою з додаванням звичайних миючих засобів.

Пластикова вагонка є об’ємними пластинами з стільниковою поздовжньою внутрішньою структурою, завдяки чому вони мають високі звуко-теплоізолюючі властивості.

Вагонка ПВХ має безліч переваг, до основних з них відносять:

— Довговічність
— 100% вологостійкість
— Гігієнічність
— Естетична привабливість
— міцність, витримують механічні навантаження
— зносостійкість
— Стійкість до ультрафіолетового випромінювання (не вицвітає)
— Не горючість
— Висока термостійкість, морозостійкість
— приховує нерівності стін
— Простий монтаж та догляд
— не виділяє шкідливих речовин
— Пластична, легко піддається обробці
— Має високу шумоізоляцію
— Стійка до різних атмосферних впливів.
— Зберігають зовнішній вигляд протягом не менше 10 років в умовах експлуатації в помірно холодному і холодному кліматі (при температурі від -50°С до +50°С).

Використовуючи пластикову вагонку, можна зробити ремонт швидко та чисто. Встановлюються на будь-які поверхні, дозволяючи приховати всі нерівності.
Пластикова вагонка легко ріжеться як вздовж, так і впоперек, тому проблем з припасуванням розмірів при монтажі не виникає і проводити роботи можна самотужки із застосуванням домашнього інструменту.

 

Ми працюємо для Вас вже понад 15 років!

У 2021 році наша компанія відзначила своє 15-річчя. За цей час ми пройшли великий шлях від невеликого виробництва пластикової вагонки до потужної прогресивної компанії з передовими технологіями виробництва та широкою мережею дилерів по всій Україні. Весь цей час ми працювали над поліпшенням якості продукції та пропонованим сервісом.

Сьогодні ми можемо чітко сказати: «Суми Пластик» займає лідируючі позиції серед виробників профільно-погонажних оздоблювальних матеріалів в Україні.

Мета нашої роботи – це виробництво сучасних, надійних та практичних матеріалів для створення сучасних інтер’єрів.

Чому дилери вибирають компанію «Суми Пластик» як надійний стратегічний партнер? Тому є кілька причин:

  • Широкий асортимент, що постійно поповнюється. Асортимент продукції вже сьогодні перевищує 100 одиниць. Асортимент постійно поповнюється цікавими та сучасними новинками.
  • Якість та відповідність сучасним стандартам. Вся продукція виробляється на сучасному високотехнологічному обладнанні у присутності відповідальних та кваліфікованих фахівців. Вироблені матеріали відповідають найкращим світовим стандартам та санітарним нормам.
  • Швидка та надійна доставка. Ми організуємо доставку по всій Україні у максимально короткі терміни. Продукція, що виробляється, упаковується в надійну транспортну тару, що дозволяє доставляти її до місця призначення в цілості та безпеці.
  • Вигідні ціни. Ми пропонуємо індивідуальну систему знижок для кожного партнера, залежно від ринкової ситуації та купівельної спроможності конкретного регіону.
  • Резервування товару за телефоном. Наші оператори приймуть Вашу заявку за телефоном та зарезервують необхідний товар на складі до моменту оплати.
  • Безкоштовне надання зразків. Ми розуміємо, що якісно оформлена торгова точка – це 50% успіху у торгівлі. Тому ми готові надати Вам безкоштовні виставкові зразки для оформлення Вашого приміщення. Крім того, ми готові дати всі необхідні консультації щодо того, які саме виставкові зразки краще взяти при відкритті нової торгової точки.

Ми дбаємо про наших покупців, причому виражається це не в словах, а в конкретних діях та вигідних пропозиціях. Саме тому компанія «Суми Пластик» є вигідним та надійним партнером для торгових компаній, розташованих не лише в Україні, а й в інших країнах.